• Одличната цена
  • Ново
Црна/Сива Сомот Накит Складирање Преносни витрини Организатор Накит Патување се Тркалаат за 10 Ѓердани и Приврзоци Торба

Црна/Сива Сомот Накит Складирање Преносни витрини Организатор Накит Патување се Тркалаат за 10 Ѓердани и Приврзоци Торба

 
DEN 548.16
DEN 466.00

Износ
Во продавницата.

Црн Сомот Накит Складирање Преносни витрини Организатор Накит Патување се Тркалаат за 10 Ѓердани и Приврзоци Торба
Опис Накит Тркалаат Торба За Ѓердан/Синџир Големина на Отвори : 48(L )*29(W)cm
Затворете : 12(L)*16(W)cm Материјал Сомот Боја Црна/Сива Нето Тежина 85g Пакет 1 PC
Накитот е за Refrerence Цел Само, тоа не се вклучени во овој оглас
торба


За производот

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
J-9874511M
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
48cm
Објектот Тежина:
85g
Објектот Ширина:
29cm
Производ Карактеристики:
Црна/Сива Сомот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични предлози