• Одличната цена
  • Ново
Прстен/Уво Студ Кутија Организатор Накит Ѕвони на Екранот Покаже Случај Организаторот Фах Кутии за Жени Мажи Мода Накит Кутија 5Colors

Прстен/Уво Студ Кутија Организатор Накит Ѕвони на Екранот Покаже Случај Организаторот Фах Кутии за Жени Мажи Мода Накит Кутија 5Colors

 
DEN 676.80

Износ
Во продавницата.


Точка Име : Прстен/Уво Студ Складирање Кутија Организатор Накит, Прстени Прикажува
Материјал : Картичка Одбор, Сунѓерот, Стадото
Големина(cm) : Должина : 23cm, Ширина : 14.5 см, Висина : 3cm
Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см
Се користи за : Уво Студ, Прстен Кутија, Накит, Прстени Екранот Покаже Случај Организаторот Фах Кутија
Вклучува : 1pc Прстени Екранот
Забелешка : Поради различни Серии, големина и боја може да има мала разлика. Ве молиме да се разбере, ви благодариме!
Ве молиме Контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди како охрабрување.
Ние го прифаќаме и добредојде пад на превозот и трговија на големо.
Трговија на големо, ќе им понуди попуст и бесплатна испорака.
Пад на Превозот, кога ќе го поставите капка цел, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме проверете ја адресата и телефонскиот број на вашиот клиент, пред да се одржи редот во нашата продавница
2. Повеќето од Нашите производи се со бесплатен превозот (Само преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус),
ако сакате добра превозот методи што е trackable ,стабилна, можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот надомест.


За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Материјал:
Сомот
Бренд Име:
EZZOY
Производ Карактеристики:
Уво Студ Прстени Прикажува
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
K0115

Слични предлози