• Одличната цена
  • Ново
50pcs ПВЦ Кутија Јасно Пластика, Пакување, Кутии со Висат Дупка Мали Занаетчиски Подарок Транспарентен сандак

50pcs ПВЦ Кутија Јасно Пластика, Пакување, Кутии со Висат Дупка Мали Занаетчиски Подарок Транспарентен сандак

 
DEN 1272.00

Износ
Во продавницата.


50pcs/многу


За производот

боја:
5X5X10cm, 5X5X12cm, 5X10X12cm, 6X9X12cm, 7X9X11cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Материјал:
Пластични

Слични предлози