• Одличната цена
  • Ново
Промет на големо со Злато Или Сребро Заврши Месинг Rosary Синџири Кристал Монистра Жица Завиткан Beaded Синџири Во 3*4 mm, 5 Метри RC4760

Промет на големо со Злато Или Сребро Заврши Месинг Rosary Синџири Кристал Монистра Жица Завиткан Beaded Синџири Во 3*4 mm, 5 Метри RC4760

 
DEN 903.36

Износ
Во продавницата.


Кристално стакло монистра 5 метри за продажба 3*4 mm големина мушка рачно изработени DIY накит Шарени rosary синџири Злато заврши синџири


За производот

Големина:
3x4 mm beads
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Бренд Име:
MUDULLA
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
0.4cm
Број На Модел На:
RC4760-RC4764
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Производ Карактеристики:
3*4 mm монистра 5 метри
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
кристално стакло
Големина:
3*4 мм

Слични предлози