• Одличната цена
  • Ново
Моден Малезија Jade Жица Завиткан Beaded Синџири Злато Заврши Месинг Rosary Стил се Оксидира Синџири Во 3*4mm RC5010

Моден Малезија Jade Жица Завиткан Beaded Синџири Злато Заврши Месинг Rosary Стил се Оксидира Синџири Во 3*4mm RC5010

 
DEN 1585.92

Износ
Во продавницата.


Малезија jade монистра 5 метри за продажба 3*4 mm големина мушка рачно изработени DIY накит Шарени rosary синџири Злато заврши синџири


За производот

Големина:
3x4 mm beads
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Бренд Име:
MUDULLA
Број На Модел На:
RC5010-RC5014
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
12g
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Производ Карактеристики:
3*4 mm монистра 5 метри
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
Малезија jade монистра
Големина:
3*4 мм

Слични предлози