• Одличната цена
  • Ново
Julie Ванг 60PCS трговија на Големо Антички Бронза Исклучителна Цвет Форма Легура Мушка Капи Хривнија Anklet Earring Jewerly Изработка на Наоди

Julie Ванг 60PCS трговија на Големо Антички Бронза Исклучителна Цвет Форма Легура Мушка Капи Хривнија Anklet Earring Jewerly Изработка на Наоди

 
DEN 203.04
DEN 152.00

Износ
Во продавницата.


100% нов бренд и висок квалитет
Бренд Име : Julie Ванг
Реден Број : 04164-007 A-60
Карактеристики на производот : 60 PCS трговија на Големо Антички Бронза Исклучителна Цвет Форма Легура Мушка Капи Хривнија Anklet Earring Jewerly Изработка на Наоди
Материјал : Алуминиумски
Пакување : 60pcs/пакет
Боја : антички бронза
Тежина : 60 g
Големина : 13*12.6 mm (Прибл.)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
04164-007A-60
Бренд Име:
Julie Ванг
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
1.3cm
Производ Карактеристики:
Цвет
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Објектот Висина:
1.26cm
Објектот Должина:
1.26cm
Материјал:
Легура

Слични предлози