• Одличната цена
  • Ново
Cabochon Круг Копче Накит Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки Мувла DIY Занает рачно изработени Накит Алатка

Cabochon Круг Копче Накит Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки Мувла DIY Занает рачно изработени Накит Алатка

 
DEN 472.80

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Опсег на температура : -40~230 C Проѕирен рачно изработени мувла, b e користи за да се направи накит од различни форми мазна внатре, нема потреба за полирање Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould, добар ефект на формирање Едноставни за употреба и лесен за чистење Спецификации : Големина на : Дупка калапи големина за 21x15x1.5cm, круг pendant големина за 6x1cm ( 1 инч = 2.54 cm 1 cm = 0.39 инчен ) Забелешка : Поради рака мерка, големината може да имаат малку грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика


За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Тежина:
130g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Обликот:
Круг ( Копче од внатре )

Слични предлози