• Одличната цена
  • Ново
ДВОЈНО ЕДЕН 4pcs/set Кристал Смола Алатки Силикони Jewlery Калапи За Pendant Earring Студ Одлуки

ДВОЈНО ЕДЕН 4pcs/set Кристал Смола Алатки Силикони Jewlery Калапи За Pendant Earring Студ Одлуки

 
DEN 218.88

Износ
Во продавницата.

Материјал и количина : направен од храна силикони Пакет 4 обликуваат во еден сет,секој 1pcs Повеќенаменски : мулти-функционални силиконски калапи се добри алатки за да го направите занает проекти; Вие исто така може да се направи приврзоци и да се создаде накит од смола Широка примена : смола накит калапи може да се направи добра форма за обетки, ѓердани, белегзија или други накит pendant; Можете да додадете некои монистра, сјајот, бои и дезени во Боја можеби некои diffirent како фото шоу. Големина види фото шоу


За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
0.1

Слични предлози