• Одличната цена
  • Ново
ЉУБОВТА ВО ЖИВО! lovelive! Rin Hoshizora мачка cosplay маици Лето Nico Yazawa Аниме кратки ракави Tee Tshirt Врвот

ЉУБОВТА ВО ЖИВО! lovelive! Rin Hoshizora мачка cosplay маици Лето Nico Yazawa Аниме кратки ракави Tee Tshirt Врвот

 
DEN 474.24
DEN 379.00

Износ
Во продавницата.


Забелешка : Поради рачно мерење, таму можеби постои 1~3cm грешка, ве молиме да се разбере. Ви благодариме!


За производот

Големина:
One Size
Извор:
Lovelive
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЉУБОВТА ВО ЖИВО! Cosplay Костим Т кошула Лето
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Знаци:
rin hoshizora
боја:
Нане Зелена
Јака:
Круг
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Ткаенини:
Памук
Карактеристично:
дише, кул
Посебни Употреба 1:
жените дама Rin Hoshizora костим, жените девојка аниме т кошула
Посебни употреба 2:
Љубовта Во Живо! Cosplay Костим
Пакет содржи:
1 парче т кошула

Слични предлози