• Одличната цена
  • Ново
Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Pinin Motero IO Lancer MD628319 1450A132 1450A070

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Pinin Motero IO Lancer MD628319 1450A132 1450A070

 
DEN 877.44
DEN 755.00

Износ
Во продавницата.


Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Pinin Motero IO Lancer MD628319 1450 A132 1450 A070
Fitment : За Chrysler Sebring 2001-2005 За Dodge Stratus 2001-2005 За Мицубиши Eclipse 2000-2004 За Мицубиши Galant 1999-2003 За Мицубиши Montero 2002-2004 За Мицубиши Montero Спорт 1999-2004 За Мицубиши Outlander 2003
Слики Од Производот Детали :


За производот

Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Должина:
6cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Зафатнина:
--
Име На Модел:
MD628319 1450A132 1450A070
Година:
--
Тип На Објект:
Вентили И Делови
Објектот Ширина:
4cm
Специјални Функции:
Стандард
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
ОЕМ:
1450a132
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
Состојба:
Нови
боја:
како Слика
Производителот Дел Број:
1450a132
Другиот Дел Број:
MD628138 1450A166 MD613992
Осветленост Дел Број:
AC254 2H1076 2H1081 MD628119 MD628174, MD628318 MD628166 1450A132 MD62

Слични предлози