• Одличната цена
  • Ново
Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни прст клип spo2 сензор,со Masimo Техника.

Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни прст клип spo2 сензор,со Masimo Техника.

 
DEN 1584.00
DEN 1188.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
J64-3M4G
Големина:
12 pin
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
Mindray ЧАСОТ 5000/6000
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
Возрасни Прст Клип

Слични предлози