• Одличната цена
  • Ново
ACGcosplay ана cosplay костим здолниште фустан

ACGcosplay ана cosplay костим здолниште фустан

 
DEN 6000.00

Износ
Во продавницата.


ACGcosplay Вистински Објект Фотографија,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување,
Ве молиме оставете ни го вашето Родовиот( Женски или Машки ) преку порака или цел коментари
Ако не сте сигурни која големина ти треба да го изберат,ве молиме оставете ни го вашето :
ТЕЛОТО МЕРКИ како што е подолу водич, главните тело мерења ние треба е :
Висината, Тежината ,обемот на Градите,, Половината обемот, Хип обемот,
(Можете да ни остави на мерења со цел коментари област ,или преку aliexpress порака)
Костимите се елементи во photoes се сите вклучени,
направи убав квалитет материјал со добар прилагоди на работа
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
ана здолниште
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
acgcosplay
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани,Врвот,Здолништа
Број На Модел На:
направи да ред
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
ана
Посебни Употреба:
cosplay Носии
Тип На Објект:
Девојка Здолниште
is_customized:
Yes
Знаци:
ана здолниште

Слични предлози