• Одличната цена
  • Ново
Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна

Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна

 
DEN 410.40
DEN 410.00

Износ
Во продавницата.

Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика. Најчесто се користи мобилен телефон, Што е СТАН. И да бидат способни да се задржи во допир, а потоа се испраќаат пред јас ќе ви даде потврда цел, ако цел промени можам да контактира со вас во времето. Па јас може да се стави на повеќето точни производ со најсоодветниот логистика испратени на вашата страна. Ви даде најдобар шопинг. вашиот најдобар пријател
Опис На Производот
Предмет Тип :
led Круг панел светла
Моќност :
6w/12w/18w/24w
Зрак Агол(°)
180 Влезен Напон :
AC85-265 V 50-60 Hz
Температура На Бојата :
топло бела (3000-3500 K),бело(6000-6500 K)
Примена
ДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ПРОДАВНИЦА ИТН.
Операција температура :
-40 - 55°c
фактор на моќност
PC>97%
Животниот Век :
>50.000 часа Тело Материјал Алуминиум
Гаранција
3 години
Ние може да custmize на dimmable светлина ,ве молиме контактирајте со нас,и ќе треба да платат мала дополнителна такса.
Функција :
1)заштита на животната Средина
2)Безбедно и лесно да се инсталира
3)Долг животен век,повеќе од 50000hours
4)Нема опасност од скршеното стакло
5)Ниска потрошувачка на енергија
6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%
7)Модерен дизајн
8)Алуминиумски легури школка
Дијаметар Висока 6w 90mm 55мм 12w 120mm 55мм 18w 180mm 55мм 24w 220mm 55мм
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.


За производот

Емитуваат Боја:
3000K Топло бела, 6000K Кул бело
Wattage:
6w round, 12w round, 18w round, 24w round, 6w square, 12w square, 18w square, 24w square
Боја На Каросеријата:
Бела
Бренд Име:
HOLLKI
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
YZ-DL-02
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
моќност:
6W/12w/18w/24w
Влезен Напон:
85-265VAC
чип:
Epistar
УПТ:
3000K-6000K
Зрак Агол:
120 степен
Големина:
90m 120mm 180mm 220mm
Инсталација:
Површината монтирани
Вклучени:
светилка +возачот
Име:
12W Водена површина монтирани Downlight
Гаранција:
2years

Слични предлози