• Одличната цена
  • Ново
60pcs Антички сребрен Црвениот Кристал Камера Фотограф Приврзоци Шарм Лежиште за Европски Хривнија 36 mm x 20 mm A3241

60pcs Антички сребрен Црвениот Кристал Камера Фотограф Приврзоци Шарм Лежиште за Европски Хривнија 36 mm x 20 mm A3241

 
DEN 911.04
DEN 747.00

Износ
Во продавницата.


Секоја недела, ние ќе ги стави повеќе модни производи за ова
Количина : 100pcs / 1 многу
Боја : Антички сребрен
Материјал : Метални Легури (Олово Бесплатно)
Големина : 36 mm x 20 mm , Дупка - 5 mm
Разговараат : 1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инчен
Мало боја и големина отстапување постои.
Топла продаде ! 15pcs Антички Сребрен Цинк Легура петокрака Ѕвезда Dangle Мушка со Hummer затворач Одговара Шарм Хривнија 34x18mm (cv3) САД$ 3.99 /многу
парчиња / многу
Топла продаде ! 100 компјутери Антички Сребрен Цинк Легура Вилушка Dangle Мушка со Hummer затворач Одговара Шарм Хривнија 7x46mm (cv1) САД$ 13.99 /многу
парчиња / многу
200pcs Тибетската Сребро Исус Риба Ichthys Христијански Европската Dangle Лежиште за Шарм Нараквици 32x9x1.5mm 4564 L US$ 21.99 /многу
парчиња / многу
200pcs Тибет Сребро Стил Сончоглед Шарм Pendant 12.5mmx9mm (1583) САД$ 11.99 /многу
парчиња / многу
30 Компјутери Тибетската Сребро Мешани Елка Шарм Pendant (1577 година) САД$ 8.99 /многу
парчиња / многу
120 Компјутери Летање Срцето Антички Сребрен Шарм Приврзоци 14mmx9.5 mm (1567) САД$ 11.99 /многу
парчиња / многу
80 Компјутери Тибетската Сребрен Клуч Шарм Приврзоци Капки 10mmx22mm (1562) US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
70 Компјутери Тибетската Сребро Цвет Копче Шарм Pendant 9mmx22mmx2.5mm (1554) US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
Плаќање
A : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A3241
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Камерата

Слични предлози