• Одличната цена
  • Ново
QuickDone 2 во 1 Нерѓосувачки Челик Прирачник Сол Мелница Кујна Пипер Мелница Готвење Зачини Сол Shaker Дома Gadget CKC1408

QuickDone 2 во 1 Нерѓосувачки Челик Прирачник Сол Мелница Кујна Пипер Мелница Готвење Зачини Сол Shaker Дома Gadget CKC1408

 
DEN 954.72
DEN 621.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Еколошки
Изработени од нерѓосувачки челик
Веќе не треба да се мелење вашиот сол и црн пипер со користење на две брусилки
стави вашите сол и црн пипер во еден контејнер за мелење, две мелници во еден двоен заврши дизајн
Опис :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : 22*5cm
Боја : Транспарентна
Пакетот вклучува
1 x set прирачник сол мелница
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!


За производот

Тип:
Специјализирани Алатки
Бренд Име:
quickdone
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
CKC1408
Функција:
Еко-Пријателски
Специјализирани Алатки Тип:
Мелница Зачини
Материјал:
Акрилик

Слични предлози