• Одличната цена
  • Ново
CCOR 5pcs DIY додаток Легура 8мм Внатрешна Кол. 12MM*12MM Фокс Слајд Шарм Монистра DIY 8ММ Куче, Мачка Јака Wristband CD0227

CCOR 5pcs DIY додаток Легура 8мм Внатрешна Кол. 12MM*12MM Фокс Слајд Шарм Монистра DIY 8ММ Куче, Мачка Јака Wristband CD0227

 
DEN 57.60
DEN 49.00

Износ
Во продавницата.


Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
>$5
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
>$5
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови . Ако вашата цел износ е под $5, ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, треба about30-60days, ве молиме да обрнете трпение да чекаат за тоа.
Материјал : Цинк легура+Глеѓ Тежина : Околу 2,5 g Големина : За 12mm*12mm Количина : 5pcs Боја : Мешана Боја
За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CD0227
Бренд Име:
MDNEN
Шарм Тип:
Животни
Количина:
5pcs
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура+Глеѓ
Тежина:
About 2.5g
Големина:
About 12mm*12mm

Слични предлози