• Одличната цена
  • Ново
Нови Пристигна Мотор Палка Моторни вртежен момент Планината одговара за Хонда Граѓански ПРИМЕР EK B16 B18 B20 D16

Нови Пристигна Мотор Палка Моторни вртежен момент Планината одговара за Хонда Граѓански ПРИМЕР EK B16 B18 B20 D16

 
DEN 1272.00

Износ
Во продавницата.

Нови Пристигна Мотор Палка Моторни вртежен момент Планината одговара за Хонда Граѓански ПРИМЕР EK B16 B18 B20 D16
Примена : Одговара за 1992-2000 Хонда Граѓански или било Б-серија/D-серија моторни користење OE стил вртежен момент месеци. Опис : вртежен момент месеци се Прецизност ЦПУ изработени од палка 6061-T6 авиони алуминиум. Доаѓа со Висока Густина Носат Отпорни Полиуретан черупка инсерти, со палка алуминиум гром ракави. Највисок квалитет комплет таму гарантира или вашите пари назад! Месеци на под пред железничкиот и го заменува слаба E. O. M. месеци. На К. Д. М месеци се направени од гума и ќе им овозможи на голем износ на flex кога ќе рев вашиот мотор. Овие вртежен момент месеци голема мера ќе се намали мотор движење и овозможува подобро да се премине и спојки ангажман како и помали шанси на делови кршење. Автомобилот ќе се чувствувате многу подобро отколку порано за време на лансирањето и во меѓу смени. Се очекува вози што е поцврста од акциите. Боја : Црна, Сина, Златна, Виолетова, Црвена, Сребрена Материјал Тип : Алуминиум


За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Година:
92-00
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
germrun
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Име На Модел:
EA031

Слични предлози