• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Спојки Триење Плочи за Полнење За Хонда ПЛАНИНАТА 80 1980 - MTX 80 1982 - TRX 90 93-11 CRF 100 04-13 НУ 100 97-99 XR 100 93-03

Мотоцикл Спојки Триење Плочи за Полнење За Хонда ПЛАНИНАТА 80 1980 - MTX 80 1982 - TRX 90 93-11 CRF 100 04-13 НУ 100 97-99 XR 100 93-03

 
DEN 1238.40
DEN 892.00

Износ
Во продавницата.


За
Хонда
TRX 90 93-11
CRF 100 04-13
НУ 100 Astrea Супра 97-99
XR 100 93-03
ПЛАНИНАТА 80 S HD02 80-
MTX 80 C HD06 82-
MTX 80 R2 HD09 87-
MTX 80 РС HD08 83-84
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.


За производот

Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Ширина:
14.8cm
Објектот Дијаметар:
16cm
Специјални Функции:
спојката плоча
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
0.22cm
Бренд Име:
DTRAD
Материјал Тип:
Хартија-базирани на
Објектот Должина:
14.8cm
Количина:
4pcs/ set

Слични предлози