• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Спојки Триење Плочи за Полнење За Бета 125 Alp 01-06 200 Alp 4-мозочен удар 01-08 Suzuki РМ 125 RF13A 84-85 GSX 250 80-83

Мотоцикл Спојки Триење Плочи за Полнење За Бета 125 Alp 01-06 200 Alp 4-мозочен удар 01-08 Suzuki РМ 125 RF13A 84-85 GSX 250 80-83

 
DEN 1430.40
DEN 1044.00

Износ
Во продавницата.

За Suzuki GSX 250 GS25 X 80-83 GSX 250 E,ES GJ53 B 82 РМ 125 RF13 A 84-85 Бета 125 Alp 01-06 200 Alp 4-мозочен удар 01-08
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена


За производот

Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Дијаметар:
119.4cm
Објектот Ширина:
14.8cm
Специјални Функции:
спојката плоча
Објектот Висина:
0.22cm
Бренд Име:
DTRAD
Материјал Тип:
Хартија-базирани на
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Должина:
14.8cm
Сет:
7pcs

Слични предлози