• Одличната цена
  • Ново
ОЕМ MD301803 Моторот Клипот прстен поставите СПИ 91.1 mm, мицубиши сигма 6G72

ОЕМ MD301803 Моторот Клипот прстен поставите СПИ 91.1 mm, мицубиши сигма 6G72

 
DEN 2536.32

Износ
Во продавницата.За производот

Објектот Ширина:
9.11cm
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
9.11cm
Бренд Име:
ONESIMUS
Објектот Висина:
9.11cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Ладење
Име На Модел:
MD301803
Објектот Дијаметар:
9.11cm
Зафатнина:
1500CC
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Година:
--
Y:
91.1*1.2*3.35
2:
91.1*1.5*3.8
O:
91.1*3.0*2.85

Слични предлози