• Одличната цена
  • Ново
4pcs Универзален Автомобил Авто Вратата Безбедност Рефлектор Анти-Судир Предупредување LED Светла, Нови Близина Switch Систем,Лесно DIY,Без Жици

4pcs Универзален Автомобил Авто Вратата Безбедност Рефлектор Анти-Судир Предупредување LED Светла, Нови Близина Switch Систем,Лесно DIY,Без Жици

 
DEN 410.88

Износ
Во продавницата.

Спецификација : Анти-Судир со Автомобил-стил, Светилка Авто Додатоци Име : Автомобил вратата на сопирачките, - Материјал : LED Апликација : Универзална тема : 1.Лесно да се инсталира , изгледа поубаво и untility 2.Висока осветленост LED ,потрошувачката на Енергија севиџ 3,Магнет индукција дизајн, безжични ,кога вратата е отворена, трепка црвено светло предупредува пешаците или задниот дел од возилото, за да се избегнат несреќи Забелешка : 1. Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу! Пакет : 4pcs Автомобил LED Светло
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?
Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор .
Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат .
Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот . Ако вашата земја не може да ot одберете на aliexpress, обратете се до нас .
Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во 1-2 работни дена откако исплата потврди , а ние соработуваме со DHL (5-7days) , и ЕМС (13-20days) за време на испорака ,
Answer : ___________________________ Note : ние ќе ви ја испратиме стоката само преку ЕМС да се клиенти на некои област , на пример Русија , што е подобро за вашето увоз .
Дали треба да се плати царинските давачки?
ние не плаќаат никакви на плаќање на Данок . и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате , ве молиме да не купи за да се избегне проблеми. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички . Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. Затоа , поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку . Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби .
Политика За Испорака
Ние брод на светот, освен APO / FPO
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена .
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори , тоа може да трае до 20 работни дена .
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена (ние само брод на aliexpress потврди адреса)
Забелешка боја презентирани од страна на сликите може да варира во зависност од поинаква конфигурација на систем за следење . Боја отстапување може да се случи . Компатибилност Табелата се само за општа референца , некои модели имаат различни имиња во различни земји , така бидете сигурни да проверите на вашиот велосипед е модел и годината пред да нарачате , бидете сигурни дека вашиот велосипед е користењето на оригинални делови(не ре-опремување) .
Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на точка од која било причина.Сепак, треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.ако објектите се штета или загуба кога своите врати, вие ќе бидете одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со thelogistic компанијата да се врати цената на штета или загуба.


За производот

Бренд Име:
Crystearth
Тип На Објект:
Предупредувачки Сигнал Светлина
Напон:
DC 12V
Fitment:
Универзална
боја на светлина:
Црвена

Слични предлози