• Одличната цена
  • Ново
TCMT Мотоцикл Пушеле Пак Сигнал Леќи Светилки За Харли Софтејл Спрингер Дуна FXST FXSTS EFI 2000-2013

TCMT Мотоцикл Пушеле Пак Сигнал Леќи Светилки За Харли Софтејл Спрингер Дуна FXST FXSTS EFI 2000-2013

 
DEN 1028.16
DEN 740.00

Износ
Во продавницата.


TCMT Мотоцикл Пушеле Пак Сигнал Леќи Светилки За Харли Софтејл Спрингер Дуна FXST FXSTS EFI 2000-2013
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис :
Conditon : Резервни 100% Нови
Леќа боја : црвен/портокал/чад
Сијалица боја : жолто
Материјал : висок квалитет ABS
Леќа Дијаметар : 60mm
Сијалица Напон : 12 V
Лесен за DIY инсталација, директно го замени акции леќи
Fitment :
-За Харли Дејвидсон Софтејл/Дуна 2000 & Up
-За Харли Дејвидсон Спортските 2002 & Up
Пакет се вклучени :
-4pcs(2 пара)x пак сигнал леќи
-4pcs(2 пара)x килибар светилки
Чадот
Портокал
Црвена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.


За производот

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Модел:
XF2906158-О XF2906158-Р XF2906158-К

Слични предлози