• Одличната цена
  • Ново
100Colors Не-токсични Класичен Масло Обоени Молив во Собата За Деца Специјални Подароци Скицирање Цртање Молив Уметност Училиште Материјали

100Colors Не-токсични Класичен Масло Обоени Молив во Собата За Деца Специјални Подароци Скицирање Цртање Молив Уметност Училиште Материјали

 
DEN 943.20
DEN 896.00

Износ
Во продавницата.


100 Colors Не-токсични Класичен Масло Обоени Молив во Собата За Деца Специјални Подароци Скицирање Цртање Молив Уметност Училиште Материјали
Боја На Избори : 24/36/48/72/100 Бои
Пакет : Калај кутија
Промоција тука на чекање за вас,добредојде !!!
Било urgents, pls контактирајте со нас како што е подолу :
што правите кога app/ wechat/Мобилен телефон : 0086-15016711394


За производот

Бренд Име:
М&G
Доведе Цврстина:
2B
Растворливи Или Не:
Pastille
Број На Модел На:
3100-48TN
Доведе Боја:
Обоени
Пакување Тип:
едб кутија
Пенкало Тип:
боја молив
Применливи сцена:
Пишување обоени сликарство
Боја Класификација:
24 боја 36 боја 48 боја 72 боја 100 боја

Слични предлози