• Одличната цена
  • Ново
Ms Betti 2018 висок квалитет двојно сини ѕвезди обетки кристал јакни за мода жените евтини Bijoux boucle d'oreille Накит

Ms Betti 2018 висок квалитет двојно сини ѕвезди обетки кристал јакни за мода жените евтини Bijoux boucle d'oreille Накит

 
DEN 479.52
DEN 360.00

Износ
Во продавницата.


Ms Betti 2018 висок квалитет двојно сини ѕвезди обетки кристал јакни за мода жените евтини Bijoux boucle d'oreille Накит


За производот

Earring Тип:
Earring Јакни
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро.
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER18012901
Бренд Име:
Г-Ѓа Betti
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
месечината и ѕвезда Earring јакни
Тип На Објект:
earring јакна
Име:
Betti Накит
Главниот Камен:
Топ ААА rhinestones
Нето тежина:
6 g
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен
Големина:
as picture

Слични предлози