• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Близнак Светлата Двојно Двојна Светилка Мотоцикл Streetbike Dominator За Харли За Хонда За Јамаха За Kawasaki

Мотоцикл Близнак Светлата Двојно Двојна Светилка Мотоцикл Streetbike Dominator За Харли За Хонда За Јамаха За Kawasaki

 
DEN 2140.32
DEN 2033.00

Износ
Во продавницата.


Мотоцикл Близнак Светлата Двојно Двојна Светилка Мотоцикл Streetbike Dominator За Харли За Хонда За Јамаха За Kawasaki
НОВИ Dominator Хром Близнак / Двоен Круг Фарови. Има две близначки 3.5" со дијаметар светла со страна месеци (12v 35w H4 Светилки). Ова е за фарови само. Овие се совршен додаток или надградба на било кавгаџија streetfighter или голи велосипед. Карактеристики : Подобрување на изгледот на вашиот Мотор со оваа Ретро Стилизирана Светлата Ова е Cid) Светлата за тоа единствен кориснички изглед Гроздобер, Стилски, и Функционална Спецификација : Боја : Хром, со Јасен Леќа светла Боја : Бела Материјали : Челик со Пластични Леќи Сијалица Тип : 12v 35w H4 Светилки (двоен зрак) Светло Дијаметар : 3.5" Функции : Работи Светла, Ниска Зрак, Висока Зрачна Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : Заврши Прилагодено Апликација, Измена Може да Бидат Потребни Димензии : 8 1/2" L x 5" W x 4 1/4" H Жици : 8 Жица Постави (2x Висока Зрачна Жица, 2x Ниска Зрак Жица, 2x Дење Работи Жица, и 2x заштитно Јаже) Пакетот Вклучува : 1x Светлата Инструкции не се вклучени


За производот

Бренд Име:
Cherk
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Слични предлози