• Одличната цена
  • Ново
Нови 40L 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Воена Rucksack Ранец, Торба ACU Маскирна Повик за Патување Црна Торба

Нови 40L 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Воена Rucksack Ранец, Торба ACU Маскирна Повик за Патување Црна Торба

 
DEN 777.12

Износ
Во продавницата.

Боја : Црна
Со ергономски дизајн, ремени и назад се пропустливи и мека.
Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина,Изградена-во водоотпорен слој.
Со висока јачина рамо, рака и здрав токи, овој ранец може да ги поддржи тешка тежина
Поместена и прилагодливи рамо ремени ублажување на притисокот врз рамената при вршење на тешки товари
Овој Ранец е удобно и дише
Вграден-во водоотпорен слој
Тоа е пренослив,се Движат брзо
Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина
Големина на : 50* 30* 20cm / 19.7" * 11.8" * 7.9"
Тежина : 980g
Пол : Унисекс
Капацитет : 40 L
Пакет Се Вклучени :
1× Ранец
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.


За производот

боја:
Црна
Бренд Име:
WOVELOT
Надворешноста:
Никој
Главен Материјал:
Тексас
Тип На Објект:
Ранци

Слични предлози