• Одличната цена
  • Ново
Dispalang Мода Жените Чанти Голем Капацитет Дами Sac Главен Femme De Marque Luxe Cuir 2017 најновиот Шопинг Топ-се справи со Кеси

Dispalang Мода Жените Чанти Голем Капацитет Дами Sac Главен Femme De Marque Luxe Cuir 2017 најновиот Шопинг Топ-се справи со Кеси

 
DEN 1919.04
DEN 1248.00

Износ
Во продавницата.


Dispalang Мода Жените Чанти Голем Капацитет Дами Sac Главен Femme De Marque Luxe Cuir 2017 најновиот Шопинг Топ-се справи со Кеси
Спецификите Instroduction
Жените мода totes кеси
Материјал : Neoprene
Тежина : 0.43 KG
Cosure Тип : Патент
Големина : 49x11.5x29 CM
Neri : Кадифе
Капацитет : Мобилен телефон,козметика,scraf,паричник,lpad
Одличен 3 D ефект печатење
40 бои
Почитувани Купувачи :
Ако овие чанти не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите чанти.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел на овој производ подолу.
Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!


За производот

Големина:
49x29x11CM
Бренд Име:
Dispalang
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
neoprene
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Две
Декорација:
Appliques,Ниту,Цртан Филм За Печатење
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
алигатор
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Отворете Џеб
Број На Модел На:
Жените Чанти&Totes
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
кожа
Употреба:
Шопинг Патување Totes Кеси
Функција:
Жените-торба
Големина:
49*29*11CM
Стил:
Европски и Американски Стил
Is_customized:
Yes
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
Тип На Објект:
Чанти
Тип:
жените торба
боја:
Како се покаже слика

Слични предлози