• Одличната цена
  • Ново
МОНЕ CAUTHY Кеси Жена Концизен Слободно време за Мода Домот, Канцеларијата Дами Чанта полна Боја Розова Небото Сино Зелена Вино Црвено Tote Торба

МОНЕ CAUTHY Кеси Жена Концизен Слободно време за Мода Домот, Канцеларијата Дами Чанта полна Боја Розова Небото Сино Зелена Вино Црвено Tote Торба

 
DEN 2273.76
DEN 1114.00

Износ
Во продавницата.


[1] Превозот информации Референца
Ако пратката тежина е под 2kg, ние ќе ги искористиме Регистрирани Воздухопловната. Главната Испорака Метод вклучени e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард за Испорака, итн. испорака циклус на овие авиокомпанија регистрирани пакети е обично помеѓу 7 и 15 работни дена . и целиот транспорт процес може да се следи логистика информации. Ако пакетот е потежок од 2kg, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL, EMS, Fed Ex и TNT итн. Нивната испорака циклус е обично од 3 до 7 работни дена. Овие податоци се врз основа на статистиката од минатото, трансакции, Тоа е флексибилен податоци. Тоа не вклучува виша сила. пример : Царинска политика промени, штрајкови, или локалните поштата неефикасна работа и др. Ако ти се во итна потреба на производот ве молиме изберете еден брз начин на испорака.На превозот надомест е врз основа на официјалната цена дадени од страна на логистичка компанија. Нашата фабрика е во Гуангжу, Кина. Ако имате некој агент во Кина, ние исто така може да испрати стоката до вашата Кина агенција адреса. Ве молиме да го пополните адреса како што е детално опишано како што може да се, повеќе детални повеќе подобро, Да го содржи целосното име на примачот, куќен број, адреса, телефонски број, e-mail, и др., Бидејќи тоа е погодна за курир компании подобро да се испорака на пакетот успешно.
[2] За Нас
Драги Пријатели, ви Благодариме за изборот на нашите производи меѓу десетици илјади производи, и ви се заблагодарам за вашата доверба. Ние сме редовни, има одредени сила производители, да се Вклучат во нашиот сопствен бренд на производи. Посветена на дизајн и производство на чанти. Practicability, Прифатлива, Модерен е нашата цел. Сега,ние привлече поддршка од Aliexpress да ви покаже производи. Се надеваме дека за да ја добие вашата поддршка, исто така,. Така што ќе може да се обезбедат подобри услуги за вас. За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте ме. 24 часа Онлајн Благодарам.
[3] Прашања што може да се грижи за. Прашање : Како можам да ги пратите мојот пакет? Одговор : Сите информации може да биде достапен и на Интернет. Обично во рок од 3 до 8 работни дена по испорака, шпедиција ќе ги ажурира логистика информации. Кога пратката пристигнува на дестинација, логистика информации е предвидено од страна на дестинација изразат компанија. Ако не можете да го барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнат да се јавите на курирска компанија за да ја проверите. Прашање : Дали да прифатат враќање? Одговор : Сите производи, доколку проблем е квалитетот на самиот производ, тогаш ние ќе ја преземе одговорноста од 100% наплата. Во меѓувреме, ние ќе гарантира 100% квалитетот, инспекција и следење пред породувањето. Секој производ ќе биде фотографирана пред пратката, како евиденција. Прашање : на Производ слики е вистински производ како изгледа тоа? Одговор : Сите слики биле направени од страна на нашите професионални фотографи, Тоа е вистинскиот изглед на производот. Покрај тоа, има и видеа од вистински производи направени од страна на нашиот менаџер. ако ви требаат повеќе детали, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Се надеваме дека ќе ви се допадне нашите напори, а потоа ни даде 5 ѕвезди евалуација . ние сме многу благодарни за вашата поддршка и љубов, пред испорака, ние ќе се стави на вашата цел, тоа ќе биде предадена со пакетот ^о^ [4], Како да се најде нас? Барај клучни зборови "МОНЕ CAUTHY" на почетната страница на Aliexpress, откако ќе ни се најде, кликнете Следат, која ќе се направи полесно за вас да се оди директно на нашата продавница за шопинг, во исто време исто така можете да уживате во фан ексклузивна цена.


За производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
МОНЕ CAUTHY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Број На Модел На:
176112
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes

Слични предлози