• Одличната цена
  • Ново
Авто Кал Размавта Guard Тркало на Автомобилот Поздравниот Чувари Фендер за тојота VENZA

Авто Кал Размавта Guard Тркало на Автомобилот Поздравниот Чувари Фендер за тојота VENZA

 
DEN 959.52
DEN 883.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Mudguards
Специјални Функции:
заштита
Бренд Име:
YTAUTO
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
PP
Модел Година:
2013
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
6005354
Објектот Ширина:
20cm

Слични предлози