• Одличната цена
  • Ново
Csr1025 102410201021 развој одбор РАНЛИВИТЕ BT4.2 ниска енергија СПЦ

Csr1025 102410201021 развој одбор РАНЛИВИТЕ BT4.2 ниска енергија СПЦ

 
DEN 3311.52

Износ
Во продавницата.


Чип ниво дизајн влез на прво место! ООП Bluetooth почетници!
Пред купување, ако имате било какви прашања, ве молиме да се јавите на сопственикот во време
Ако треба да се развијат алатки, ве молам отворете го следниот линк
item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.0.0.DGNEl U&id=40543732016
Производ продажба точка :
1. чип ниво на референтниот дизајн одбор, User-friendly дизајн
2., надворешниот интерфејс е богата, може да бидете поврзани со соодветниот сензори
3. развој одбор коло дијаграм, налози ќе бидат испратени преку Sky Drive.
1025 Спец : "Bluetooth ниска енергетска технологија единствен режим на Спц со" Г. 722 Аудио Кодек 2., 16bit, RISC, MCU, 256, KB, внатрешни, SPI, флеш, 80, KB, RAM меморија, 192, KB, ROM, 60, KB, еднократни лозинки 3.33, дигитални, PIOs, 2, аналоген, AIOs, SPI, I2 C, I2 S, quadrature Decoders, 3 D, shutter/LED, PWM, модули, клуч, скенер, LCD, стакло, вози, IR, енкодер, 10, малку, Помошен, ADC "Ултра ниска моќност Bluetooth ниска енергетска технологија радио" V4.2 спецификација во согласност радио
5.8 x 8 x 0.75 милиметри, 0.5 mm теренот LGA


За производот

Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.

Слични предлози