• Одличната цена
  • Ново
COMFAST Мини 150Mbps безжична мрежна картичка 802.11 n wifi адаптер од Mini usb wi-fi приемникот Bluetooth 4.0 wi fi dongle lan Adaptador

COMFAST Мини 150Mbps безжична мрежна картичка 802.11 n wifi адаптер од Mini usb wi-fi приемникот Bluetooth 4.0 wi fi dongle lan Adaptador

 
DEN 480.00
DEN 312.00

Износ
Во продавницата.


COMFAST Мини 150 Mbps безжична мрежна картичка 802.11 n wifi адаптер од Mini usb wi-fi приемникот Bluetooth 4.0 wi fi dongle lan Adaptador
Answer : ___________________________ Note :
Кина Пост обично треба 20-40 дена, време на испорака,
и понекогаш повеќе од 2 месец,ако сакате да се добие стоката во кратко време,
ве молиме не користете го во Кина Пост. Ако сè уште не се добие стоката кога
времето снема за вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето,
но не се отвори спорот ! Ви благодариме


За производот

Бренд Име:
comfast
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Безжичен Протокол:
802.11 a/g,802.11 n,802.11 ac
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Примена:
Десктоп
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Пакет:
Yes
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Број На Модел На:
СП-WU725B
Вид:
Надворешни
Адаптер Приклучок:
USB2.0
сертификација:
CE,FCC
Должина:
50cm
Интерфејс Тип:
USB2.0
Тип:
Безжичната
Чипсет:
RTL8723BU
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Интерфејс Тип:
USB
Фреквентен Опсег:
Една фрекфенција (2.4 GHz)
Безжичен Протокол:
802.11 b, g 802.11
Производи Статус:
Акции

Слични предлози