• Одличната цена
  • Ново
Dual Band 2.4 G/5G 300 МЕТРИ 802.11 a/b/g/n WiFi, Bluetooth Безжична Половина Мини PCI-E Карта За Intel Centrino Напредни-N 6235ANHMW C26

Dual Band 2.4 G/5G 300 МЕТРИ 802.11 a/b/g/n WiFi, Bluetooth Безжична Половина Мини PCI-E Карта За Intel Centrino Напредни-N 6235ANHMW C26

 
DEN 621.60
DEN 510.00

Износ
Во продавницата.


Опис : 802.11 a/b/g/n и Bluetooth 4.0 комбо картичка 100% сосема нов и висок квалитет на Тип на Производ : Безжична Картичка Intel® Centrino® Напредни-N 6235 Модел : 6235 ANHMW HP СПС : 670292-001 Картичка Тип : PCI Express Половина-Мини Картичка Чипсет : Intel Безжичен Протокол(s) : 802.11 a, 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n TX/RX Струи : 2x2 Интерфејс Тип : PCI-e Максимална Брзина : 300 Mbps Бендови : 2.4 GHz/5 Ghz Bluetooth : V4.0 Поддржани Оперативни Системи : Win XP/VISTA/Win 7/Win 8/Win 10 Compatiblity : Не за Леново / за HP / за COMPAQ лаптоп Не Вклучува Возачот Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 X Мини PCI-E Безжична Картичка


За производот

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Бренд Име:
BGEKTOTH
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Примена:
Лаптоп
Безжичен Протокол:
802.11 a/g,802.11 n
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Број На Модел На:
CORA4N30019
сертификација:
не се применува
Вид:
Внатрешна
Адаптер Приклучок:
мини pci-e
Пакет:
No
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Интерфејс Тип:
PCI Express
Тип:
Безжичната
Должина:
see information

Слични предлози