• Одличната цена
  • Ново
2Pc , Wi-fi мрежа картичка 150mbps usb Wifi и bluetooth 4.0 Безжичен Wifi адаптер Wi fi dongle 2.4 G usb адаптер COMFAST СП-WU725B

2Pc , Wi-fi мрежа картичка 150mbps usb Wifi и bluetooth 4.0 Безжичен Wifi адаптер Wi fi dongle 2.4 G usb адаптер COMFAST СП-WU725B

 
DEN 527.52

Износ
Во продавницата.


2 Pc , Wi-fi мрежа картичка 150mbps usb Wifi и bluetooth 4.0 Безжичен Wifi адаптер Wi fi dongle 2.4 G usb адаптер COMFAST СП-WU725 B


За производот

Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Безжичен Протокол:
802.11 n
Пакет:
Yes
Адаптер Приклучок:
USB
Тип:
Безжичната
Интерфејс Тип:
мини pci
Број На Модел На:
СП-WU725B
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Бренд Име:
comfast
сертификација:
CE,FCC,ISO
Вид:
Надворешни
Примена:
Десктоп
Фреквентен Опсег:
Една фрекфенција (2.4-2.4835 GHz)
Безжичен Протокол:
802.11 b, g 802.11
Bluetooth:
bluetooth 4.0

Слични предлози