• Одличната цена
  • Ново
CC Грешки zigbee, Bluetooth 4.0 CC2530 CC2540 емулатор

CC Грешки zigbee, Bluetooth 4.0 CC2530 CC2540 емулатор

 
DEN 1231.68

Износ
Во продавницата.


Совети за купување :
1 : пакување и големина види слики или инструкции Вистинската големина снимање ве Молиме да побара корисникот за да го потврдите купувањето, па како да не предизвика непотребно губење.
2 : ако купување на електростатско чувствителни компоненти, ве молиме да ја прими стоката по внимателно испитување, продажба на нашето бебе постојано ја потврди добрата испорака.
3 : ве молиме да користите количката со цел да го зачувате вашето драгоцено време.
4 : топло prompt - кога сервисот не е онлајн Може да биде фотографиран директно Ние ќе ви ги даде вашите цел на прво место.
Ви благодариме за доаѓање. Имајте пријатен ден!
Домаќин 1
USB кабел
10 p симулација линија 1
CC Грешки zigbee симулатори и ТИ службен tools е целосно компатибилен со bluetooth! Може да бидат сигурни да се купи!
TI zigbee CC2530 TI bluetooth 4.0 РАНЛИВИТЕ CC2540 развој на алатка
CC Грешки надградба!! Дијаграмот подолу : црвена е стара верзија, во споредба со старата верзија на cc грешки, новиот cc грешки пред перформанси и квалификувана за сите функции. Но, со појавата на инженерски дизајн се подобри многу!
Тоа е добро познато дека ТИ користење на алатки за симулација на притискање на reset копчето, е многу честа, старата верзија на мал клуч, и стресот предизвикани од нееднаква употреба има некои проблеми, како на пример копчето притиснете процес е лесно да се направи спој на сила со други метални објекти на десктоп предизвика краток спој, и се плаши од десктоп и влажна; Често се повлече приклучок usb кабел носи проблеми како што се мини устата сиромашните контакт! Нови cc грешки усвои четири нозе бакар колона поддршка, интегриран во човечкото тело инженеринг принцип, КОРИСТИ големи копчиња, во голема мера се подобри стрес од клучните област, и не се плаши од десктоп влажна, веќе не се плашат настрана во експеримент во мали метални предмети донесе алатки краток спој проблеми.
Нови cc грешки замени мини USB интерфејс, микро USB порта, во моментов на пазарот повеќе од осумдесет проценти од мобилен телефон користите микро USB; Па кабел може да биде општа, и да се поврзете повеќе сигурен!!!!!
TI
TI CC Грешки Smartrf04 EB TI Chipcon DEMO CC2511 F32 C8051 F320 TIIAR TIIAR 1.2-3.6 3.3 V V 100~500 40~80
Краток вовед :
CC1110, CC1111 CC2430, CC2431 CC2510, CC2511 CC2530, CC2531, CC2533 CC2540, CC2541 CC2543, CC2544, CC2545
BSmart RF Студио
CC1120, CC1121, CC1125, CC1175 CC1100, CC1101,CC110 L, CC113 L, CC115 L CC2500,CC2520
CPure Path
CC8520, CC8521 CC8530, CC8531
===========================================
Поддржува следниве многу софтвер, како што се :
Smart RF Студио, Smart RF Флеш Програмер, IEEE Адреса Програмер, Packet Sniffer, Pure Path Wireless, IAR за повеќе од 8051 верзија содржи најновите z - магацинот протокол стек се користи од страна на 8.10 (симулација, даунлоадирајте, breakpoint дебагирање, чекор).
Поврзани со нашите keyfob
Домаќин 1
USB кабел
10 p симулација линија 1
Нови cc грешки и ТИ оригинални cc грешки единствената разлика е без куќиште, вклучувајќи и други кола, компоненти, фирмверот се сите исти! Исто така, може да низ официјалните софтверски надградби!!!!!!
Поддржани оперативни системи :
WINXP, Windows 7
Поддршка чип преглед :
TI CC сите серија со 8051 кернелот чип и повеќе трансиверите, детали се како што следува :
Може, програмирање и симулација на чип се како што следува :


За производот

Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.

Слични предлози