• Одличната цена
  • Ново
SCOYCO Мотоцикл Коленото ProtectorMotocross Чувари Топло MX Влошки Отворено Спортски Топло Мото Опрема Мото Коленото Влошки

SCOYCO Мотоцикл Коленото ProtectorMotocross Чувари Топло MX Влошки Отворено Спортски Топло Мото Опрема Мото Коленото Влошки

 
DEN 2618.40
DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
Ергономски претходно излечи дизајн : Обезбедува подобрена одговара, удобност и стабилност перформанси
Овозможува целокупната влага wicking компресија и удобно коленото, flex и вентилација
Ajustable велкро направи удобно
Neoprene удирање дизајн за повеќе вентилација и удобно Спецификации :
Бренд : SCOYCO
Стандард (За возрасни) Пакет Содржина :
1 Пар x Коленото Заштитник Влошки


За производот

Бренд Име:
SCOYCO
Име На Модел:
K21
Име На Модел:
K21
боја:
Црна
функција 1:
мотоцикл коленото заштитник /scoyco коленото
Карактеристика 2:
мотоцикл коленото заштитник/коленото подлога
функција 3:
мотор коленото заштитник /коленото guard мотоцикл
карактеристика 4:
motobike коленото заштитник /коленото заштитник
Карактеристика 5:
заштитник став motociclista
Функција 6:
мотоцикл заштитник /мото коленото влошки
Карактеристика 7:
мото опрема /мотокрос опрема

Слични предлози