• Одличната цена
  • Ново
Нерѓосувачки Челик Риба Скала Почиста Scraper Риба Скала Нож За Лупење Смена Алатка Риба Кожата Челик Риба Хлапак Смена Четка За Чистење

Нерѓосувачки Челик Риба Скала Почиста Scraper Риба Скала Нож За Лупење Смена Алатка Риба Кожата Челик Риба Хлапак Смена Четка За Чистење

 
DEN 61.44
DEN 53.00

Износ
Во продавницата.


Нерѓосувачки Челик Риба Скала Почиста Четка Scraper Риба Кожата Скала Нож За Лупење Смена Кујна Алатка
Карактеристики :
1. Риба облик, дизајн, изглед прекрасна, да се донесе многу забава за дома живот;
2. Стружење риба вага не летаат, летаат, лесно да се работи;
3. На дното на булбус, лесно scrape вага;
4. Исплакнете удобен, чиста и безбедна, повеќе уредно ставени;
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Димензии : 23 X 3.5 cm/9.06 X 1.38 во
Тежина : 42g
Пакување : OPP вреќа
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Риба Скала Scraper


За производот

Тип:
Морска Храна Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
риба алатка
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SANGEMAMA
Морска Храна Алатки Тип:
Риба Коска Пинцети
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
23 X 3.5cm/9.06 X 1.38in
Тежина:
42g
Употреба:
Морска Храна Кујна Gadgets, Алатки

Слични предлози