• Одличната цена
  • Ново
Универзален Мобилен Телефон Адаптер За Монтирање На Телефонот IPad Поддржувач Телескопи Конектор Дигитална Камера Заградата Носителот Бинокуларна Опрема

Универзален Мобилен Телефон Адаптер За Монтирање На Телефонот IPad Поддржувач Телескопи Конектор Дигитална Камера Заградата Носителот Бинокуларна Опрема

 
DEN 1488.00
DEN 595.00

Износ
Во продавницата.


1. ВОВЕД (1) Име : Мобилен уред држачот (2) Модел : СМ-7 (3) Боја : Црна (4) Материјал : Пластични, мека гума и метал (5) Нето тежина : 94g (3.31 мл) (6) за Апликација : Поврзете мобилен уред до телескопи за да правите фотографии (7) Окуларот бајонет врска : Компатибилен со телескоп чија окуларот надворешниот дијаметар е меѓу 37 мм-49mm (8) Гума морон врска : Поврзан со мобилен уред со камера или видео функцијата, како што се паметните телефони, таблет компјутерите 2. ОПИС ①Eyepiece бајонет : Внатрешен дијаметар е меѓу 35mm-49mm ②Rubber морон : Поврзан со мобилен уред ③Lock фати : Rotate clockwise да тесен окуларот бајонет, или anticlockwise да се прошири окуларот бајонет, им помогнам да го поправи окуларот бајонет ④Fine прилагодување завртка : Олабави да се прилагоди окуларот бајонет 3.Забелешка (1) Preferentially фотографирање со екран на допир камера ако вашиот мобилен уред има оваа функција. (2) Preferentially фотографирање со центар фокус ако вашиот мобилен уред има фокус камерата. (3) Чувајте го настрана од огнот и топлината. (4) Ако гума морон е извалкан со прашина, исплакнете за повторна употреба. (5) не е нула гума морон со остри предмети, или неговата служба за живот ќе бидат погодени. Англиски јазик Прирачник Вклучени трговија на ГОЛЕМО ДОСТАПНИ


За производот

Бренд Име:
EYESKEY
Тип:
Двоглед
Број На Модел На:
CM-7

Слични предлози