• Одличната цена
  • Ново
8x32 Двоглед Телескоп HD BAK4 призма Азот Водоотпорен Телескоп за Лов на Логорување на Отворено Активност

8x32 Двоглед Телескоп HD BAK4 призма Азот Водоотпорен Телескоп за Лов на Логорување на Отворено Активност

 
DEN 2063.52

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
МАК
Број На Модел На:
8x32-GX0101
Тип:
Двоглед
Magnifications:
8x
Најблиската фокус растојание :
32m
призма:
bak4 призма
Фокус:
централниот фокус
Водоотпорен:
Азот вода
окулар:
18 мм
Око маска:
Хјун око маска
Обложување:
Multilayer Широкопојасен Интернет Обложување
Тежина:
500 / 675g (нето тежина / пакување)
Големина:
13 * 11.5 * 4.8cm

Слични предлози