• Одличната цена
  • Ново
ТОПЛА ПРОДАЖБА 6*8ММ 500PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА МОНИСТРА, СТАКЛЕНИ МОНИСТРА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

ТОПЛА ПРОДАЖБА 6*8ММ 500PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА МОНИСТРА, СТАКЛЕНИ МОНИСТРА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

 
DEN 120.48
DEN 90.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Стакло
Големина : 6*8ММ
Боја : Црна
Количина : 50 Pcs
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
JYS
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
BD-483
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
0.51G

Слични предлози