• Одличната цена
  • Ново
12mm 14mm круг hawk eye монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот на големо !

12mm 14mm круг hawk eye монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот на големо !

 
DEN 1439.52
DEN 1166.00

Износ
Во продавницата.За производот

Објектот Дијаметар:
12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G1632
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
јастреб око
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи 5 влакно 10% попуст

Слични предлози