• Одличната цена
  • Ново
Опал Природни Круг Мачка Очи Пластични Монистра за Изработка на Накит Сребро Core Изолација Одговара Пандора Европската Нараквици рачно изработени DIY

Опал Природни Круг Мачка Очи Пластични Монистра за Изработка на Накит Сребро Core Изолација Одговара Пандора Европската Нараквици рачно изработени DIY

 
DEN 282.72
DEN 198.00

Износ
Во продавницата.


Мешана Боја Опал Природни Круг Мачка Очи Пластични Монистра за Изработка на Накит Сребро Core Изолација Одговара Пандора Европската Нараквици рачно изработени DIY детали за Производот :
Материјал : Пластика
Дупка големина : 5 mm
Мушка големина : 14*8 mm (надворешниот diamater * надворешниот ширина)
Боја : како на сликата
Облик : Тркалезна
MOQ : 50 парче
Употреба : Б eads шарм за DIY Хривнија Накит Ѓердан


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
BED0221-АК
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
SHEAUTY
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Пластични
Дупка Со Дијаметар Од:
5 mm
боја:
мешана боја
Мушка големина:
14*8мм

Слични предлози