• Одличната цена
  • Ново
Шарени Флип Апостолки Пантофли Pendant Шарм 925 Sterling Silver Dangle Лежиште за Европски Жена Хривнија Накит

Шарени Флип Апостолки Пантофли Pendant Шарм 925 Sterling Silver Dangle Лежиште за Европски Жена Хривнија Накит

 
DEN 480.48

Износ
Во продавницата.


Поврзани Производи
Опис
Материја l : 925 sterling silver
Тежина : 2.20 g
Големина : 7.7*12.9 mm
Тема Дупка со Дијаметар : 4.5 мм
Пакување : Opp вреќа
Нашата способност : Врвен квалитет, Голем Парк,,Брзи Превозот.
Нашата Гаранција : висок квалитет сребро лежиште,добар пакување, добра услуга
Answer : ___________________________ Note :
1. Сликата не ја покажуваат вистинската големина. Ве молиме погледнете го опис за големината детали.
2. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Сите цени се една мушка цена ( не се вклучени две или синџир цени )
Не не вклучуваат синџир или кутија.
Нарачки ≥ $100 Даде Слободен Подарок
Детали Шоу
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, Western Union, Банкарски трансфер
Превозот
1.Ние брод од сите на цел објекти во светот во рок од 7 работни дена нормално со
вашата цел известување примена, од страна на Кина Пост, Хонг Конг Пост, Кина EMS, DHL,
UPS-от или FEDEX според цел износ & вашата земја локација;
2.Испораката од страна на Кина пост со проценка 20-45 дена пристигне време на повеќето земји;
Некогаш тоа може да биде подолг од 60 дена кога во зафатени сезона; Бразил, Чиле и
Русија трае малку подолго време за 45-65 дена, предизвикани од локалниот Обичај
прогласи за време подолго од другите; Испорака од експрес, дополнителни превозот
цената ќе се пресметува според земјата и пакување големина ако цел износ удар
наведени погоре;
3.Пратката состојба бове не вклучувајќи Обичај се изјасни и Данок на дестинација, ако
потребни.
Услуга
Враќање :
1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена
во рамките на 7days откако ќе го примите ќе објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-5days откако ќе ги примите враќа објект
2.ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот начин на плаќање
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за објект како што е опишано и комуникација и транспорт
брзина.
2.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален
или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга
3.можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.90g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHORUSLOVE
Број На Модел На:
SS3620
Објектот Форма:
dangle
Материјал:
Автентични 925 Sterling Silver
Мушка големина:
вкупно 23mm долги години,4.8 мм дупка
боја:
sliver
Парична казна или Моден:
Моден
Jewelty Тип:
925 sterling silver мушка
Техника:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Плажа патување
Повод:
празник,подарок,декорација,итн
Објектот Дијаметар:
hole4.5mm

Слични предлози