• Одличната цена
  • Ново
Ајде да се Направи Бука Дрвени Teether Мечка 10pcs Бебе Дрво Teether Играчка Дрва Мечка DIY Teething Накит Старечки Додатоци Дрво Монистра

Ајде да се Направи Бука Дрвени Teether Мечка 10pcs Бебе Дрво Teether Играчка Дрва Мечка DIY Teething Накит Старечки Додатоци Дрво Монистра

 
DEN 744.00
DEN 521.00

Износ
Во продавницата.


На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе дрвени монистра; направени од перат 100% највисок квалитет природно дрво (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој/таа ќе ви се допадне.
- Единствени, елегантен дизајн
- Обезбедува визуелна стимулација за бебиња
- специјално за бебе teething
-Сите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме!
Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
Бука дрвени pendant 20pcs. Секоја мир е страна намали, изшкуркан мазна Еко-пријателски. Имајте на ум : може да биде мала разлика во сенка и жито на дрво во играчка сте го добиле од сликата еден.


За производот

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
сб-kcb30
Објектот Тежина:
15g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Животните
Трговија на големо:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Слични предлози