• Одличната цена
  • Ново
Нови Пристигнување 4.6.8.10 mm Мулти Големина Опција Случаен Мешавина Боја Имитација Бисери Круг Лабава Монистра Одговара DIY Хривнија Одлуки (25G/Многу)

Нови Пристигнување 4.6.8.10 mm Мулти Големина Опција Случаен Мешавина Боја Имитација Бисери Круг Лабава Монистра Одговара DIY Хривнија Одлуки (25G/Многу)

 
DEN 66.24
DEN 63.00

Износ
Во продавницата.


големина : 4mm,6mm,8mm,10мм
Боја : шарени бои
на боја на слонова коска е линк :
други бои :

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Објектот Тежина:
25G
Бренд Име:
Qiaocaner
Број На Модел На:
LZZ03212
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
квалитет:
ААА
боја:
шарени
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4,6,8,10mm
Надворешниот Дијаметар:
4,6,8,10mm

Слични предлози