• Одличната цена
  • Ново
Жените DIY Европската Лабава Метални Легури Нога Шарм Монистра Голема Дупка Одговара за Пандора Хривнија Алка Змија Синџир

Жените DIY Европската Лабава Метални Легури Нога Шарм Монистра Голема Дупка Одговара за Пандора Хривнија Алка Змија Синџир

 
DEN 42.72
DEN 40.00

Износ
Во продавницата.


Жените DIY Европската Лабава Метални Легури Нога Шарм Монистра Голема Дупка Одговара за Пандора Хривнија Алка Змија Синџир детали за Производот :
Материјал : Метал и монистра
Дупка големина : 5mm
Боја : се погледне на слика
Облик : Нога
Површина : Одлично, парична казна изработка
MOQ : 1 парче
Употреба : Б eads шарм за DIY хривнија Накит ѓердан


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2g
Метали Тип:
Легура
Број На Модел На:
BED0179
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SHEAUTY
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
нога форма
Дупка Со Дијаметар Од:
5mm

Слични предлози