• Одличната цена
  • Ново
Amader Лути Волци Мушка Мода за Мажи Хривнија 4 DIY Боја Додатоци Заптивка Метал Врвен Квалитет Бакар Накит Додатоци

Amader Лути Волци Мушка Мода за Мажи Хривнија 4 DIY Боја Додатоци Заптивка Метал Врвен Квалитет Бакар Накит Додатоци

 
DEN 72.00
DEN 66.00

Износ
Во продавницата.


Цел Слободни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>$5 За Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел>$150 Слободни DHL
Руските купувачи ве молиме пополнете во полниот назив и целосна адреса


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Amader
Објектот Тежина:
2.7g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BD296
Метали Тип:
Бакар
Објектот Форма:
геометрија
Користи:
Хривнија DIY додатоци
боја:
Злато / Сребрена/Црна/Розово Злато
Материјал:
Бакар
Брод:
Цел
Ship2:
Цел>$5 За Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Ship3:
Цел>$150 Слободни DHL
Должина:
1.1cm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2mm
Тежина:
2.7g

Слични предлози