• Одличната цена
  • Ново
ccb стил акрилик зрнца, со емајл, срцето, Метал, 19x19.5x6mm, дупка: 1.5 mm

ccb стил акрилик зрнца, со емајл, срцето, Метал, 19x19.5x6mm, дупка: 1.5 mm

 
DEN 358.56
DEN 305.00

Износ
Во продавницата.


CCB Стил Акрилик Зрнца, со Емајл, Срцето, Platinum
Големина : за 19mm долго, 19.5 mm широк, 6mm дебели, дупка : 1.5 mm.


За производот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CCB-K005-01P
Објектот Тежина:
17 g
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Срце Облик
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Метал
боја:
Црвена
Стил:
CCB Стил
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
10Pc
Материјал:
Акрил+Глеѓ

Слични предлози