• Одличната цена
  • Ново
28mm Цинк Легура Цилиндар Cam Заклучување со 2 Копчиња За Аркадна Вендинг Машина Cabine Биро Фиока за Безбедност на Мебел поштенско Сандаче

28mm Цинк Легура Цилиндар Cam Заклучување со 2 Копчиња За Аркадна Вендинг Машина Cabine Биро Фиока за Безбедност на Мебел поштенско Сандаче

 
DEN 335.52

Износ
Во продавницата.


28mm Аркада Машина Кабинет Биро Фиока Мебел Кутија Датотека Тубуларна Цинк Легура Цилиндар Cam Заклучување со 2 Копчиња Високо ниво на Безбедност од Хром Финиш
Високо ниво на Безбедност Тубуларна Cam за Заклучување (понекогаш се нарекува аце cam заклучување) има 4mm цилиндар должина и можат да се сместат материјал со дебелина до 28mm дебели. На cam може да се инсталира во 12, 3, 6 и 9 часот позиции со 90 степени чекор. Стоп cam е реверзибилна, така што копчето за заклучување може или да биде сврте кон десно или лево за да ја отворите. На цилиндар дијаметар е стандард во 19mm. Мали камери за заклучување е изградена на цинк легура и е хром позлатен. На хексадецимален орев, cam, завртки и копчињата се сите челик со хром позлата.
Карактеристики : 7-пински гимнастик брави се обезбеди високо ниво на безбедност од Цинк легури домување и Светли хром финиш се Отвора со 90 степени вклучите Стоп cam лабава одговара за Повикување само може да се отстрани во заклучен позиција Секој cam заклучување доаѓа со две копчиња за заклучување и е внесено слично, секое копче ќе се вклопи во секој заклучување - тоа е, исто така, не-копче за задржување на Реверзибилна запре камери и не-копче за задржување - клуч може да биде отстранет од заклучување од заклучен и е отклучен позиција Апликација : Метал/ неметални, Дрвена врата, Кабинети, Огради, итн
Примена :
Метал/Не Метал Дрвена Врата, Кабинети, Забавен Машина, Вендинг Машина, Рекреација Возила, Биро Привлекува, Безбедност Кутија, Мебел Привлекува, поштенско Сандаче, File Кутија, лента со алатки, Куќишта, Транспорт, Вендинг ПОС,го Заменува Било Сегашни Cam Заклучување Апликација, итн
Големина на :
Оваа Листа Вклучувајќи :
1 Тубуларна Cam Кодот
2 Копчиња за Заклучување на
Кам & Домување Ореви
Превозот
Ali Express Превозот е службен логистичка услуга понудена од страна на Alibaba логистички услуги "Cai Niao". Оваа услуга опфаќа пратката од Кина во светот.
Ali Express Превозот може да ви помогне да ги следи вашите пакет целиот пат од испраќање на испорака.
Откако ќе се стави ред, Ali Express Превозот ќе се соберат стоката од нас, прво, и испрати овој цел да се превозот компанија. Ali Express може да бидете сигурни дека вашиот пакет е превозот на време и да се обезбеди со крај-до-крај следење. И можете да видите следење на информации во вашата нарачка страницата со детали, така што ќе може да го следат вашиот пакет кога и каде сакате. Ако пакетот изгубени за време на превозот, Ali Express ќе помогне да се најде или враќање до вас директно.
Ако изберете " Aliexpress Стандард за Испорака ", Cai Niao ќе испраќање оваа цел да се превозот компании како Сингапур пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска итн, сите овие превозот компании имаат посебни воздухопловната линии за многу побрза испорака од нормално airmails( пристигне повеќето земји во 3 недели ), посигурен кои можат да понудат подобро царинење .
Ако изберете " Ali Express Премија за Испорака ", Cai Niao ќе испраќање оваа цел да се превозот компании како HK DHL, ПОНИ и слично, се Проценува Време на Испорака се 3-10 дена . Но, некои земји треба да се плати за царински давачки или даноци.
Pls контактирајте со нас ако сакате да изберете локација за подигнување или други изразат испорака , ние ќе ги ревидира вистински превозот цена за вашата исплата по вашата sunmit цел.
Ние обично е помала вредноста на производот за лесно царинење , ако умот или треба вистинска вредност, ве молиме да не информирате. Купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.
Забелешка : не се двоумете да не контактирате ако никакви проблеми за време на породувањето, ние сме среќни да се реши за вас.
***Ве молиме бидете сигурни дека вашата целосна примачот име, поштенски код, адреса и контакт број е точен за подобра испорака. Ви благодарам!*** Гаранција & Одржување
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .


За производот

Број На Модел На:
28MM кодот
is_customized:
Yes
Тип:
монета тласкач
Возраст:
>6 Години
Големина:
28mm
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози