• Одличната цена
  • Ново
Нова Игра Undertale Frisk Грб Cosplay Костим Топло кошула врвот Sweatshirt hoody јакна

Нова Игра Undertale Frisk Грб Cosplay Костим Топло кошула врвот Sweatshirt hoody јакна

 
DEN 1192.80

Износ
Во продавницата.


Забелешка : ве Молиме игнорира ознака.не, едноставно изберете го со S/M/L..погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара,ви Благодариме!Уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings.боите покажа можеби и не е 100% исти со реалните предмети.Ве молиме да се разбере!Ние се обидуваме да се направи најдобро! Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во CM.ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.1inch=2.54 см.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Врвот
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
156
Бренд Име:
Lunnyds
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози