• Одличната цена
  • Ново
Animie Tapestry Обоени Овошје скелет Печатени Декоративни Mandala Tapestry Индискиот Boho Ѕид, Тепих Симпатична торта Shawl

Animie Tapestry Обоени Овошје скелет Печатени Декоративни Mandala Tapestry Индискиот Boho Ѕид, Тепих Симпатична торта Shawl

 
DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Предмети : Симпатична овошје Торта Taperstry
Големина информации :
Број : 124 , Тежина 0.15 КГ, Големина 144x 103cm
Број : 125 , Тежина 0.13 КГ, Големина 144x 115cm
Број : 126 , Тежина 0.18 КГ, Големина 146x 146cm
Број : 127 , Тежина 0.13 КГ, Големина 148x 105cm
Број : 128 , Тежина 0.18 КГ, Големина 145x 145cm
Број : 129 , Тежина 0.15 КГ, Големина 140x 115cm
Број : 401 , Тежина 0.16 КГ, Големина 148x 120cm 100% Реална Слика!!!
Превозот политика :
1. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2. DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.


За производот

Пол:
Унисекс
Марами Должина:
144 X 103cm
Материјал:
48
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Марами
200000137:
3239
200000356:
200001722

Слични предлози